АКТУЕЛНО 2016/2017
Виминацијум Квизијада Мрежа средњих школа Музеј Цвијић

Посета музеју
Посета Музеја Јована Цвијића након грађевинске реконструкције и рестаурације зидног сликарства.
ПРОФЕСИОНАЛНА ОРИЈЕНТАЦИЈА „МРЕЖА СРЕДЊИХ ШКОЛА“
Мрежа средњих школа у мом граду. На основу конкурса за упис у средње школе, групе праве преглед мреже средњих школа у општини у виду плалата. Циљ радионице је оспособљавање за подршку и помоћ ученицима у налажењу путева кроз мрежу школа до жељеног занимања. Водитељи радионице наставница Александра Јаковљевић, разредни старешина ученика осмог разреда и наставница Валентина Гагић, руководилац Тима за професионалну оријентацију.

МАТЕМАТИЧКА КВИЗИЈАДА 2016.
НАША ШКОЛА ЈЕ УЧЕСТВОВАЛА НА МЕЂУШКОЛСКОМ МАТЕМАТИЧКОМ КВИЗУ ОШТРОУМНОСТИ ОДРЖАНОМ 10.НОВЕМБРА 2016. ГОДИНЕ У ОСНОВНОЈ ШКОЛИ „ СТАРИНА НОВАК“ У ОРГАНИЗАЦИЈИ МАТЕМАТИЧКОГ ДРУШТВА „АРХИМЕДЕС“.
ЕКИПА НАШЕ ШКОЛЕ ЈЕ ЗАУЗЕЛА ТРЕЋЕ МЕСТО.

Виминацијум

АРХИВА