АКТУЕЛНО 2013
Рециклажа
Тимски рад
Књижевни сусрет
12.02.2013. одржан је књижевни сусрет са дечијим писцем Благојем Рогачем. Сусрет је организован за ученике млађих и старијих разреда. Писац је рецитовао песме из свог богатог песничког опуса, а ученицима млађих разреда представио је своју нову збирку песама „Препредени мачак Преле“. Чланови литерарне секције припремили су интервју за писца, а неки су рецитовали своје песме.
Географска секција

Сајам књига

Радионица

Панои учитеља

Новогодишњи вашар

Професионална оријентација - израда плаката

Дечија недеља - учитељи
Сајам роботике
Посета манифестацији "Дани будућности-Роботика" (28.09.2012.) у оргаинзацији Центра за промоцију науке у сарадњи са Електротехничким факултетом Универзитета у Београду. Ученици наше школе су учестовали у радионици "Робот-сет".

наставници: Александра Јаковљевић, професор математике и информатике и Јовица Јелић, професор техничко-информатичког образовања