АКТУЕЛНО 2012
Ускршња изложба
Продајна изложба ускршњих јаја била је 5. априла у 17ч, на малој пијаци у близини школе. Прикупљени новац ће икористити за куповину разбоја за ткање. Пре саме изложбе ученици су окречили и припремили малу пијацу за изложбу. Поред изложбе ученици су певали, било је јако забавно и весело. Окупио се велики број родитеља и пролазника.

Посета Комтрејд-у (ComTrade)
У септембру 2012. године ученици су били у посети средњој школи за информационе технологије на Новом Београду и обиласку Комтрејд-а (ComTrade). Упознали су се са програмерима Комтрејд компаније. Сазнали су нешто више о модерним информационим технологијама и упознали се са радом средње школе.
Квиз
1. априла у нашој школи одржан је квиз из грађанског васпитања на нивоу општине.